Proč si pořídit FOTOVOLTAIKU ?

Přejděte na ekologickou cestu získávání elektrického proudu.

Fotovoltaické panely přeměňují sluneční záření na elektrickou energii. Tu nutně potřebujeme pro domácí spotřebiče a osvětlení.

Vytvoříme vám nejideálnější řešení jak ušetřit za vytápění. Díky fotovoltaickým a solárním systémům, které odborně namontujeme a uvedeme do provozu, vytopíte svůj dům opravdu levně.


Projektujeme, dodáváme a montujeme

1. kompletní FVE systémy

  • na ploché střechy
  • na šikmé střechy
  • na fasády

2. Fotovoltaika pro ohřev vody


3. Fotovoltaické bateriové systémy


4. Ploché sluneční kolektory na střechu

Cenově nejvýhodnější řešení pro maximální využití světla v letních měsících.

Ploché sluneční kolektory využívají téměř veškerou sluneční energii. Použití kvalitních materiálů na jejich výrobu zaručuje dlouhou životnost. Ohřívají teplou vodu i bazén. Levně s nimi přitopíte v nízkoenergetickém domě.

Vlastnosti plochých slunečních kolektorů

  • vysoká schopnost absorbovat sluneční záření
  • minimální tepelné ztráty
  • tvrzené sklo odolné proti rozbití
  • účinná minerální izolace
  • certifikáty podle nejnovějších evropských norem
  • odolnost proti kroupám a povětrnostním vlivům

Parametry některých kolektorů umožňují maximální výkon i za nepříznivého počasí. Není pro ně problém pracovat v zimě nebo když je slunce za mraky. Pokud nechcete narušit ráz vašeho domu, sluneční kolektory je možné zabudovat přímo do střechy.


5. Vakuové trubicové sluneční kolektory

Velmi výkonné vakuové trubicové sluneční kolektory  přeměňují světelnou energii i v tuhých mrazech. Absorbér kolektoru, který přijímá svit, je obklopen vakuem. To tvoří tepelnou izolaci, podobně jako v termosce.V trubičkách proudí teplonosná solární kapalina. Díky této konstrukci je kolektor schopen zpracovávat energii, i pokud je slunce za mrakem a mrzne. Ohřívejte vodu a vytápějte levně s ohledem na životní prostředí.Nabízíme vám jedny z nejúčinnějších kolektorů pro naše zeměpisné podmínky. Pro maximální výkon je nutné vakuové trubicové sluneční kolektory správně namontovat. O kvalitní montáž se postaráme.


Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefonní číslo:
Předmět:*
Zpráva:*

* Povinná pole

Prohlášení:

Veškeré Vámi sdělené údaje budou využity pouze pro vnitřní potřebu firmy Evora CZ, s.r.o. a v žádném případě nebudou poskytnuty třetí osobě dle zákona č. 101/2000 Sb. na ochranu osobních údajů.

Opište znaky a dokažte, že nejste robot: