Společnost Evora CZ,s.r.o. je výhradně česká společnost zabývající se technologiemi a vnitřním prostředím moderních staveb či rekonstrukcí a pomáhá bydlet lépe a levněji již více jak 10 let.

Navrhujeme komplexní řešení pro pasivní a nízkoenergetické domy od konzultace s našimi odborníky, návrh, projekci až po realizaci celého systému a servis. Nabízí veškeré služby pro řešení řízeného větrání s rekuperací tepla, vytápění, chlazení, ohřevu TUV, fotovoltaických (solárních) elektráren, centrálních vysavačů atd.

Jsme členem

  • Centra pasivního domu,
  • CHKT,
  • CAFT,
  • CTI,
  • a je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.
Centrum pasivního domuCentrum pasivního domu Česká komora autorizovaných inženýrů a technikůČeská komora autorizovaných inženýrů a techniků svaz chladící klimatizační technikySvaz chladící a klimatizační techniky cech aplikovaných fotovoltaických technologiíCech aplikovaných fotovoltaických technologií Cech topenářů a instalatérů Cech topenářů a instalatérů

nová zelená úsporámSpolečnost se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


Jsme výhradním dovozcem do České a Slovenské republiky:


Máme desítky referenčních domů po celé České republice.


Máme velkou vzorkovnu s nabízenými technologiemi


Vaše jméno:*
E-mail:*
Telefonní číslo:
Předmět:*
Zpráva:*

* Povinná pole

Prohlášení:

Veškeré Vámi sdělené údaje budou využity pouze pro vnitřní potřebu firmy Evora CZ, s.r.o. a v žádném případě nebudou poskytnuty třetí osobě dle zákona č. 101/2000 Sb. na ochranu osobních údajů.

Opište znaky a dokažte, že nejste robot: