Společnost Evora CZ,s.r.o. je výhradně česká společnost zabývající se technologiemi a vnitřním prostředím moderních staveb či rekonstrukcí a pomáhá bydlet lépe a levněji již více jak 10 let.

Evora CZ,s.r.o. je členem Centra pasivního domu, CHKT, CAFT a CTI, je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov. Společnost se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.

 

Centrum pasivního domu Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků Svaz chladící a klimatizační techniky Cech aplikovaných fotovoltaických technologií Cech topenářů a instalatérů

Cech topenářů a instalatérů

Navrhuje komplexní řešení pro pasivní a nízkoenergetické domy od konzultace s našimi odborníky, návrh, projekci až po realizaci celého systému a servis. Nabízí veškeré služby pro řešení řízeného větrání s rekuperací tepla, vytápění, chlazení, ohřevu TUV, fotovoltaických (solárních) elektráren, centrálních vysavačů atd.