Pobočky CZ | SK

Evora CZ, s.r.o.
Kobylnická 894/8
664 51 Šlapanice

Tel.: +420 530 33 11 77

E-mail: info@evora.cz

IČO: 29202167, DIČ: CZ29202167

Datová schránka: vbdkgi8

Bankovní spojení: Raiffeisenbank – CZK 769833028/5500

Fakturační adresa: Evora CZ, s.r.o., Masarykovo nám. 546/9, 664 51 Šlapanice

web: www.evora.cz

Firma je zapsána v OR, vedeném u  KS v Brně, oddíl C, vložka 65286. Základní jmění společnosti: 210 000 Kč


Slovensko

Evora SK, s.r.o.

IČO: 50630164, DIČ: 2120401580

Kopčianska 10, 851 01 Bratislava – mestská časť Petržalka

Firma vznikla 16. decembra 2016 a je zapísaná na Bratislava I, odd. Sro, vl.č.116041/B

Sekretariát

Cenové nabídky, smlouvy

Zuzana Minaříková

Asistentka
tel.: +420 530 331 177
mob.: +420 608 154 602
email: minarikova@evora.cz

Poradenství

 

Radek Peška

tel.: +420 775 559 525
email: peska@evora.cz

Ing. Jiří Šíma, Ph.D.

tel.: +420 702 137 599
email: sima@evora.cz

Leoš Steiger

tel.: +420 774 246 739
email: steiger@evora.cz

technicko-obchodní zástupce

Finanční oddělení

Fakturace | pohledávky | účtárna

David Köhler

Finanční ředitel
tel.: +420 775 559 522
email: kohler@evora.cz

Ivana Kachlíková

Účetní

email: uctarna@evora.cz

Obchodní oddělení

Radek Peška

Obchodní ředitel
tel.: +420 775 559 525
email: peska@evora.cz

Leoš Steiger

Obchodně-technický zástupce
tel.: +420 774 246 739
email: steiger@evora.cz

silueta muž

Ing. Kateřina Koťarová

Marketing
tel.: +420 774 035 298
email: kotarova@evora.cz

Bc. Michaela Marková

Logistika, fakturace
tel.: +420 608 029 877
email: markova@evora.cz

Technické oddělení

Projekce

Ing. Tomáš Slivovský

Vedoucí projektant
tel.: +420 702 184 115
email: slivovsky@evora.cz

Ing. Kristýna Cigánková

Senior projektant
tel.: +420 607 097 849
email: cigankova@evora.cz

Ing. Lukáš Molnár

Senior projektant
tel.: +420 775 559 121
email: molnar@evora.cz

Ing. Tereza Snášelová

Projektant

email: snaselova@evora.cz

Jaroslav Dufek

Junior projektant
tel.: +420 774 042 789
email: dufek@evora.cz

Jaroslav Dufek

Ing. Aleš Onderek

Junior projektant
tel.: +420 702 031 421
email: onderek@evora.cz

Aleš Onderek

Ing. Jan Hejlek

Junior projektant
tel.: +420 608 539 586
email: hejlek@evora.cz

Jan Hejlek

Bc. Bogdan Nagorskyi

Junior projektant
tel.:
email: nagorskyi@evora.cz

silueta muž

Můžeš tu být i ty…

Projekční tým stále rozšiřujeme.

 

Realizace

Petr Urban

Vedoucí realizací
tel.: +420 702 137 598
email: purban@evora.cz

Servis

Petr Lengál

Servisní technik
tel.: +420 775 559 540
email: servis@evora.cz